… finder I, hvis I klikker her. Det er Jesper fra www.9haven.dk, der har samlet mere end 50 forskellige adresser, og jeg er ret sikker på, at han gerne optager nye havebloggere, der ikke er på listen. Kontakt ham blot. Han brænder også for havesagen.
Kært barn mange navne...
-
Madkundskab, husgerning, obligatorisk madlavning.
Det har heddet meget forskelligt - og navnet er egentligt underordnet, bare
der kommer noget godt ud af...
1 dag siden
Ja, det var et godt initiativ Jesper fik ;-)
SvarSletHvor er det dejligt, at Jesper har lyst til at lave en sådan liste.
SvarSletDet gør det jo nemmere for alle os andre at finde rundt (specielt os som ikke blogger selv!!)
Kærlig hilsen
Frk. Solhat har også længe haft en fin liste med haveblogs. Jeg ved ikke om de to lister er identiske men det er da et kik værd.
SvarSletJag gillar värdefull information som du lämnar på www.clausdalby.dk. Jag kommer bokmärke din blogg och kolla igen här regelbundet. Jag är ganska säker på att jag kommer att lära sig massor av nya saker här! Lycka till nästa!
SvarSlet